BKS SARMACJA BĘDZIN | 0:4 | ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 98 |
2014-09-13, 11:00:00 |
||
relacja » |
|
TOMASZ ŁUCZYWEK
TRENER
tel. 607231116
e-mail: tluczywek@onet.eu
WOŁODYMYR OSTROUSZKO
ASYSTENT TRENERA
MIROSŁAW JANOSZ
KIEROWNIK DRUŻYNY
tel.668005410
e-mail: mjanosz@lear.com
Majowy Turniej Piłki Nożnej (rocznik 1998)
Tychy, 30.05.2009 r., boisko Stadionu Miejskiego
GRUPA A |
Pkt. |
Br. |
M. |
GRUPA B |
Pkt. |
Br. |
M. |
1. GKS Tychy I |
2 |
3:10 |
4 |
1. GKS Tychy II |
3 |
6:17 |
4 |
2. OUOW Tychy |
1 |
4:15 |
5 |
2. Pionier Tychy |
0 |
0:11 |
5 |
3. Promotor Zabrze |
9 |
17:2 |
2 |
3. Piast Gliwice |
12 |
21:2 |
1 |
4. Zagłębie Sosnowiec |
12 |
12:3 |
1 |
4. MK Katowice |
9 |
11:2 |
2 |
5. UKS Szopienice |
4 |
2:9 |
3 |
5. Polonia Łaziska Górne |
6 |
4:9 |
3 |
WYNIKI-- Czytaj więcej
9.50 – oficjalne rozpoczęcie turnieju
1.Grupa A 10:00 GKS Tychy I – OUOW Tychy 2 : 2
2.Grupa B 10:00 GKS Tychy II – Pionier Tychy 3 : 0
3.Grupa A 10:25 Promotor Zabrze– Zagłębie Sosnowiec 1 : 2
4.Grupa B 10:25 Piast Gliwice – MK Katowice 3 : 0
5.Grupa A 10:50 UKS Szopienice – GKS Tychy I 1 : 1
6.Grupa B 10:50 Polonia Łaziska Górne – GKS Tychy II 2 : 1
7.Grupa A 11:15 OUOW Tychy – Promotor Zabrze 0 : 9
8.Grupa B 11:15 Pionier Tychy – Piast Gliwice 0 : 3
9.Grupa A 11:40 GKS Tychy I– Zagłębie Sosnowiec 0 : 3
10.Grupa B 11:40 GKS Tychy II – MK Katowice 0 : 5
11.Grupa A 12:05 OUOW Tychy – UKS Szopienice 0 : 1
12.Grupa B 12:05 Pionier Tychy– Polonia Łaziska Górne 0 : 2
13.Grupa A 12:30 GKS Tychy I – Promotor Zabrze 0 : 4
14.Grupa B 12:30 GKS Tychy II – Piast Gliwice 2 : 10
15.Grupa A 12:55 Zagłębie Sosnowiec– UKS Szopienice 4 : 0
16.Grupa B 12:55 MK Katowice– Polonia Łaziska Górne 3 : 0
17.Grupa A 13:20 OUOW Tychy– Zagłębie Sosnowiec 2 : 3
18.Grupa B 13:20 Pionier Tychy – MK Katowie 0 : 3
19.Grupa A 13:55 Promotor Zabrze – UKS Szopienice 3 : 0
20.Grupa B 13:55 Piast Gliwice – Polonia Łaziska Górne 5 : 0
W fazie pucharowej mecze trwają 2 x 12 minut; w przypadku remisu o zwycięstwie decyduje konkurs rzutów karnych (trzy kolejki).
21. I półfinał 14:30 1A ..ZAGŁĘBIE................- 2B .....KATOWICE...... 1 : 0
22. II półfinał 14:30 1B ...PIAST........................ - 2A ......PROMOTOR...... 0 : 1
23. Mecz o 9. miejsce 15:00 5A ...OUOW.................... - 5B ......PIONIER............... 3 : 2
24. Mecz o 7. miejsce 15:00 4A ....TYCHY I...................- 4B ......TYCHY II.............2 : 3
25. Mecz o 5. miejsce 15:30 3A .....SZOPIENICE......... – 3B ......ŁAZISKA.............3 : 1
26. Mecz o 3. miejsce 15:30 P21 .....KATOWICE..........– P22 .......PIAST................2 : 4
27. FINAŁ 16:00 W21 .....ZAGŁĘBIE.......... – W22 ......PROMOTOR......0 : 1
16.30 – ceremonia wręczenia nagród i zakończenia turnieju
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 6 | ||||||||||||
|
dzisiaj: 12, wczoraj: 82
ogółem: 1 936 991
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.